Loading...

Kariera i Praca

banerek praca

Kariera i Praca

Oferty pracy Sanatorium Słowacki

 

OFERTA Z 15.06.2018 -RECEPCJONISTA/ RECEPCJONISTKA SPA- UMOWA O PRACĘ NA PEŁNY ETAT

Sanatoria "Słowacki" Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku Pracownika Recepcji SPA w jednym ze swoich obiektów hotelowo- sanatoryjnych w Busku- Zdroju (woj. świętokrzyskie). 
Do obowiązków pracownika na w/w stanowisku, należą:
- obsługa gości hotelowych/ sanatorium i klientów zewnętrznych
- umawianie wizyt do przychodni uzdrowiskowej i gabinetow specjalistycznych
- planowanie harmonogramów zabiegów leczniczych i SPA
- sprzedaż kosmetyków
- aktywna sprzedaż usług z oferty sanatorium

Wymagania konieczne:
- wykształcenie wyższe (minimum licencjat)
- znajomość języka angielskiego (min. poziom podstawowy)
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane będą:
- doświadczenie na stanowiskach związanych z obsługą klienta

Prosimy wysłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub złożyć w

siedzibie firmy. Busko-Zdrój ul. 1 Maja 33

Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane podczas procesu rekrutacyjnego.

 

OFERTA Z 07.06.2018 -FIZJOTERAPEUTA/ PRACA W DZIALE BALNEOTERAPII

Sanatorium "Slowacki" zatrudni Studenta z wykształceniem medycznym (fizjoterapeuta, pielęgniarka, itp) do pracy w dziale balneoterapii./ fizykoterpii/ hydroterapii.

Pracana okres sezonu letniego. Stawka godzinowa.

 

Prosimy wysłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub złożyć w

siedzibie firmy. Busko-Zdrój ul. 1 Maja 33

Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane podczas procesu rekrutacyjnego.

 

OFERTA Z 07.06.2018 - OGRODNIK

Sanatoria "Słowacki" Sp. z o.o. poszukuje PANA do pracy na stanowisku OGRODNIKA. Do obowiązków należą: prace w ogrodzie, drobne prace porządkowe na terenie wokół budynku.

Praca stała, na pełny etat. 

 

Prosimy wysłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub złożyć w

siedzibie firmy. Busko-Zdrój ul. 1 Maja 33

Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane podczas procesu rekrutacyjnego.

 

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nie zwracamy złożonych dokumentów. 

 

 

KLAUZULA informacyjna zgodna z RODO ( dla kandydata na pracownika)

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy

Administrator danych        SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O. z siedzibą przy ul 1 Maja 33, 28-100 Busko- Zdrój           

Cele przetwarzania            ocena kwalifikacji kandydata do pracy w SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O. na określonym stanowisku
ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy w SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O. na określonym stanowisku
wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia w SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O.
realizacja umowy o pracę w SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O.

Podstawy prawne przetwarzania   Obowiązek prawny, Umowa o pracę, Zgoda na przetwarzanie, Uzasadniony interes SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O.

Odbiorcy danych Podmioty przetwarzające dane w imieniu SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, inne prawa określone w informacji szczegółowej

 

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy

 1. Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie SANATORIA „SŁOWACKI” SP. Z O.O. z siedzibą w Busku-Zdroju (dalej: SANATORIA „SŁOWACKI”). Kontakt z SANATORIA „SŁOWACKI” możliwy jest w następujący sposób:

 1. listownie na adres: 1 Maja 33, 28-100 Busko-Zdrój
 2. przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. telefonicznie: 41 378 78 79

 Inspektor ochrony danych

W SANATORIA „SŁOWACKI”  wyznaczony został inspektor ochrony danych. Jest to osoba, z którą można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 1. listownie na adres: 1 Maja 33, 28-100 Busko-Zdrój
 2. przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. telefonicznie: 41 378 78 79

 

 1. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

SANATORIA „SŁOWACKI”  będzie przetwarzać dane osobowe, aby:

 • ocenić kwalifikacje do pracy na stanowisku, na które została złożona aplikacja;
 • ocenić zdolności i umiejętności potrzebne do pracy na stanowisku, na które została złożona aplikacja;
 • wybrać odpowiednią osobę do pracy w SANATORIA „SŁOWACKI”.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest:

 1. Przepis prawa (art. 221 1 kodeksu pracy) i przetwarzanie potrzebne do zawarcia umowy o pracę – w zakresie następujących danych: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
 2. Zgoda na przetwarzanie danych przekazanych w CV i w liście motywacyjnym, jeżeli przekazane zostały dane inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
 3. Uzasadniony interes SANATORIA „SŁOWACKI” – w zakresie danych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz wyników testów kwalifikacyjnych. SANATORIA „SŁOWACKI”  ma uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić umiejętności i zdolności – jest to potrzebne do oceny osoby uczestniczącej w procesie rekrutacyjnym.
 4. Umowa o pracę – konieczne jest przetwarzanie przez SANATORIA „SŁOWACKI” danych w celu realizacji umowy o pracę.

 

 1. Okres przechowywania danych osobowych

SANATORIA „SŁOWACKI”  będzie przechowywać dane osobowe do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które została złożona aplikacja.
W przypadku zawarcia umowy o pracę dane osobowe będą przechowywane przez okres jej trwania. Po ustaniu umowy o pracę przez okres wymagany przepisami Prawa pracy po jej ustaniu.

 1. Odbiorcy danych

SANATORIA „SŁOWACKI”  będzie przekazywać dane osobowe podmiotom współpracującym z SANATORIA „SŁOWACKI”, którym zleca wykonanie usługi związanej z przetwarzaniem danych osobowych. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy zawartej z SANATORIA „SŁOWACKI”.

 1. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych i podejmowaniem zautomatyzowanych decyzji

Przysługują następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

 1. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych;
 2. prawo dostępu do danych osobowych;
 3. prawo żądania sprostowania danych osobowych;
 4. prawo żądania usunięcia danych osobowych;
 5. prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 6. prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzane są dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu SANATORIA „SŁOWACKI”;
 7. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. prawo otrzymania od SANATORIA „SŁOWACKI” danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Na żądanie SANATORIA „SŁOWACKI” może przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, o ile istnieje techniczna możliwość takiego przesłania. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje tylko co do tych danych, które SANATORIA „SŁOWACKI” przetwarza na podstawie umowy lub na podstawie zgody.

Aby skorzystać z powyższych praw, należy skontaktować się z SANATORIA „SŁOWACKI”  lub z Inspektorem ochrony danych (dane kontaktowe w punktach 1 i 2 powyżej).

Prawo wycofania zgody

W zakresie, w jakim dane są przetwarzane na podstawie zgody (czyli dane przekazane w CV i w liście motywacyjnym, inne niż: imię i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia) – przysługuje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody do SANATORIA „SŁOWACKI”.

Prawo wniesienia skargi do organu

Przysługuje także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.